تماس با رقص هنر

با ما تماس بگیرید و سوالات خود را از ما بپرسید ، ما در اینجا به هر سوالی درباره فروش آنلاین خود پاسخ خواهیم داد.

آدرس

قزوین ، بلوار باهنر ، خیابان دادگستری

تلفن پشتیبانی

09011823003

پست الکترونیک

info@raghsehonar.ir

سایت

https://raghsehonar.ir

پرسش های اطلاعاتی

سوالات متداول

بله شما دقیقا محصولی مشابه تصویر محصول در سایت دریافت خواهید نمود.
در غیر اینصورت بدون استفاده از محصول سریعا مراتب را به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

از طریق منو ورود به سایت و توسط شماره موبایلی که هنگام خرید در فرم ثبت سفارش ثبت نموده اید، می توانید وارد پنل کاربری خود شده و کلیه سفارش های ثبت شده را مدیریت نمائید.

در صورت وجود هرگونه مشکل یا آسیب فیزیکی در کالای دریافتی و یا مغایرت در اطلاعات محصول در سایت با محصول دریافتی ، حداکثر ظرف 24 ساعت می بایست مراتب را به پشتیبان سایت اطلاع دهید و با هماهنگی پشتیبان سایت حداکثر ظرف مدت 48 ساعت محصول را به آدرس فروشنده عودت دهید.

بله ، هنرمند عزیز شما نیز می توانید به سادگی عضو فروشندگان فروشگاه هنری رقص هنر باشید و از فروش آثار هنری خود کسب درآمد نمائید.

اگر محصول ارزشمندی برای ارائه و فروش در فروشگاه رقص هنر دارید ، کافیست هم اکنون در سایت عضو شده و در پنل کاربری خود فرم درخواست فروشندگی را تکمیل نمائید.

در صورتی که محصول مورد علاقه خود را در سایت نیافتید و یا نیاز به محصولی خاص با طراحی اختصاصی و دلخواه خود دارید، کافیست توضیحات محصول درخواستی و تصویر طرح درخواستی خود را از طریق منو و فرم “ارسال سفارش اختصاصی” برای ما ارسال نمائید.

هنرمندان و کارشناسان فروشگاه رقص هنر سفارش شما را بررسی نموده و از طریق تماس تلفنی هزینه و زمان آماده سازی سفارش درخواستی را به شما اعلام خواهند نمود.

ارسال نظرات و پیشنهادات

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید

    سبد خرید
    شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.